Nintendo – I enjoy the nostalgia and fun of playing games. | Comparably

Nintendo – I enjoy the nostalgia and fun of playing games.

Nintendo is a Japanese multinational consumer electronics company that develops game consoles. читать еще
СОТРУДНИКИ
УЧАСТНИКИ
127
ИТОГО
РЕЙТИНГИ
1088

I enjoy the nostalgia and fun of playing games.

Other Employee Reviews for Nintendo

Что вам больше всего нравится в вашей компании?
В целом опишите ваш общий опыт в текущей компании
What do you value most about this brand?
What do you value most about this brand?
×
Оцените свою компанию