ecoATM – It is still a good company but we are underpaid with all the difficult calls we answer. | Comparably

ecoATM – It is still a good company but we are underpaid with all the difficult calls we answer.

ecoATM Заявленная компания
ecoATM Gazelle offers simple and safe ways to trade, buy and sell devices, all while taking the initiative to create a greener planet. читать еще
СОТРУДНИКИ
УЧАСТНИКИ
18
ИТОГО
РЕЙТИНГИ
200
HR or Marketing? Claim Your Free Employer Account

It is still a good company but we are underpaid with all the difficult calls we answer.

Что вам понравилось больше всего в процессе собеседования?

It focuses on the work requirement itself

Что вам больше всего нравится в команде руководства?

It encourages you to work harder

Что самое позитивное вы можете сказать о культуре и обстановке на вашей работе?

It is comfortable to work in this company

Каковы самые лучшие качества в вашей команде?

People are cool but some do not work hard

Почему вы чувствуете себя недооцененным(ой), и как ваша зарплата могла бы на это повлиять?

Yes, I feel I am underpaid with the amount of effort and energy I offer the company

Что идёт не так, и как это можно улучшить?

I always applied for another position but they want to keep me in my current one which I don't like anymore.

×
Оцените свою компанию