Garan – My experience has been a great one. I enjoy coming to work. I enjoy the team that i work with. | Comparably

Garan – My experience has been a great one. I enjoy coming to work. I enjoy the team that i work with.

Garan Заявленная компания
Garan, Incorporated manufactures clothing for newborn, infant, toddler, and young boys and girls. читать еще
СОТРУДНИКИ
УЧАСТНИКИ
22
ИТОГО
РЕЙТИНГИ
215
HR or Marketing? Claim Your Free Employer Account

My experience has been a great one. I enjoy coming to work. I enjoy the team that i work with.

Чем вы больше всего довольны в вашем пакете компенсаций?

To have a compensation package is the best.

Что вам понравилось больше всего в процессе собеседования?

i like that the interviewer was very professional and polite.

Что самое позитивное вы можете сказать о культуре и обстановке на вашей работе?

The positive is everyone is treated the same regardless of the culture.

Каковы самые лучшие качества в вашей команде?

The best thing about my team is we help each and we get along. This makes coming to work enjoyable.

Other Employee Reviews for Garan

В целом опишите ваш общий опыт в текущей компании
В целом опишите ваш общий опыт в текущей компании
×
Оцените свою компанию