The Regal Cinema – Enjoyable but the pay is not equitable for long success. | Comparably

The Regal Cinema – Enjoyable but the pay is not equitable for long success.

СОТРУДНИКИ
УЧАСТНИКИ
10
ИТОГО
РЕЙТИНГИ
127

Enjoyable but the pay is not equitable for long success.

Что самое позитивное вы можете сказать о культуре и обстановке на вашей работе?

I get along with my employees

Каковы самые лучшие качества в вашей команде?

Being able to work effectively.

Что вам больше всего нравится в команде руководства?

I enjoy being able to talk to them to solve problems.

Что приносит вам больше всего счастья/радости на работе?

Seeing my coworkers and getting to work while with people that are uplifting.

Почему вы чувствуете себя недооцененным(ой), и как ваша зарплата могла бы на это повлиять?

I believe that regal should pay its employees more. Even if it's just 50 cents. It would make more people stay so it's not a cycle of new employees.

Other Employee Reviews for The Regal Cinema

В целом опишите ваш общий опыт в текущей компании
Что вам понравилось больше всего в процессе собеседования?
Что идёт не так, и как это можно улучшить?
×
Оцените свою компанию