Landmark – Its a nice company to work for because it allows growth of staff. | Comparably

Landmark – Its a nice company to work for because it allows growth of staff.

Landmark is a shared economy marketplace that allows companies to develop their business, products, projects, and services. читать еще
СОТРУДНИКИ
УЧАСТНИКИ
23
ИТОГО
РЕЙТИНГИ
276

Its a nice company to work for because it allows growth of staff.

Что самое позитивное вы можете сказать о культуре и обстановке на вашей работе?

The company employs people from different countries but all are treated same nomatter where your come from

Что приносит вам больше всего счастья/радости на работе?

my team makes me happy at work since we support each other and work as a team

Что вам больше всего нравится в команде руководства?

Fair and transparent , they put all measures to follow when solving any issue or grievance among staff

Что вам понравилось больше всего в процессе собеседования?

The roll play and the introduction of your self infront of all the people who came for interviews

Other Employee Reviews for Landmark

Что самое позитивное вы можете сказать о культуре и обстановке на вашей работе?
В целом опишите ваш общий опыт в текущей компании
Что вам больше всего нравится в команде руководства?
×
Оцените свою компанию