E-gineering – It's the best place I've worked and I don't plan on leaving. | Comparably

E-gineering – It's the best place I've worked and I don't plan on leaving.

Once more we are teetering between genuine, humble shock and ""But we knew it!"" читать еще
СОТРУДНИКИ
УЧАСТНИКИ
3
ИТОГО
РЕЙТИНГИ
88

It's the best place I've worked and I don't plan on leaving.

Что приносит вам больше всего счастья/радости на работе?

Great people. Feeling known and supported. Clarity and Quality of work. Good relationships with clients.

Что вам больше всего нравится в команде руководства?

Transparent, Easy to talk to, Care about each person and know about them individually and personally

Каковы самые лучшие качества в вашей команде?

I know them individually personally which makes it easier to work with them. My colleagues all want to do best work for our clients as well as fully support each other.

Чем вы больше всего довольны в вашем пакете компенсаций?

It is well rounded. I am not earning the greatest salary I ever have, but it's enough to live comfortably, and as I've been part of their benefits program, I have found it's more comfortable than I originally thought too.

Employee Reviews from Other Companies

В целом опишите ваш общий опыт в текущей компании
В целом опишите ваш общий опыт в текущей компании
×
Оцените свою компанию