Eargo – My experience has been great. It is challenging but overall feel like I’m consistently growing and learn | Comparably

Eargo – My experience has been great. It is challenging but overall feel like I’m consistently growing and learn

HR or Marketing? Claim Your Free Employer Account

My experience has been great. It is challenging but overall feel like I’m consistently growing and learn

Чем вы больше всего довольны в вашем пакете компенсаций?

Benefits and stock & equity package

Что приносит вам больше всего счастья/радости на работе?

Seeing and interacting with my coworkers

Что вам понравилось больше всего в процессе собеседования?

The thorough knowledge of the interviewer

Что вам больше всего нравится в команде руководства?

Their transparency and communication about company goals/state of the union

Каковы самые лучшие качества в вашей команде?

Our effective communication and ability to accomplish tasks in the most efficient way

Что самое позитивное вы можете сказать о культуре и обстановке на вашей работе?

The culture is great. Everyone is very welcoming. The work environment is great as well.

Other Employee Reviews for Eargo

Что приносит вам больше всего счастья/радости на работе?
В целом опишите ваш общий опыт в текущей компании
×
Оцените свою компанию