Texas Roadhouse – Awful coworkers. It would be better if they had more respect. (Specifically where I work) | Comparably

Texas Roadhouse – Awful coworkers. It would be better if they had more respect. (Specifically where I work)

Legendary Food, Legendary Service читать еще
СОТРУДНИКИ
УЧАСТНИКИ
1228
ИТОГО
РЕЙТИНГИ
10169

Awful coworkers. It would be better if they had more respect. (Specifically where I work)

Что можно улучшить в ваших сотрудниках, и что может помочь вам работать более сплоченно?

They need to improve their manners. We could work better together if they respected every individual they work with.

Что идёт не так, и как это можно улучшить?

The company cannot keep workers. It is extremely busy which makes my coworkers frustrated and it leads to them to be disrespectful.

Other Employee Reviews for Texas Roadhouse

Чем вы больше всего довольны в вашем пакете компенсаций?
Что вам больше всего нравится в команде руководства?
В чем руководство должно стать лучше?
×
Оцените свою компанию