RX – is a company in which I have learnt a lot and has given me many good experiences. | Comparably

RX – is a company in which I have learnt a lot and has given me many good experiences.

RX SIGNS PLEDGE FOR ‘NET ZERO CARBON EVENTS’ AS FOUNDING MEMBER
RX Заявленная компания
In the business of building businesses читать еще
Эта компания принимает отзывы от проверенных сотрудников
СОТРУДНИКИ
УЧАСТНИКИ
1211
ИТОГО
РЕЙТИНГИ
35050

is a company in which I have learnt a lot and has given me many good experiences.

Что самое позитивное вы можете сказать о культуре и обстановке на вашей работе?

hay mucho respeto la mayor parte del tiempo y se puede trabajar

Что вам больше всего нравится в команде руководства?

I like that they are trying to change things and that's good, even if I don't agree with some of their decisions, time will tell who was right.

Что приносит вам больше всего счастья/радости на работе?

It makes me feel happy to learn new things and to be planning events with my team that makes me feel good and to be developing new projects.

Каковы самые лучшие качества в вашей команде?

lo que mas me gusta es que la mayoria trabajamos sl mismo nivel y estamos comprometidos con nuestro trabajo eso hace un ambiente de trabajo genial casi todo el tiempo

Почему вы чувствуете себя недооцененным(ой), и как ваша зарплата могла бы на это повлиять?

I have been waiting 2 years for a salary adjustment, it has not arrived and I have contributed more than my fair share, the team counts on me but I do not feel appreciated by the company, I would like to be compensated in a fair way because whenever I am asked for support I am always there contribut

Other Employee Reviews for RX

В целом опишите ваш общий опыт в текущей компании
Что приносит вам больше всего счастья/радости на работе?
×
Оцените свою компанию